ribbon
logoNasza Restauracja

Restauracja Wiszące Ogrody nad Narwią niegdyś pod nazwą Panorama powstała z rodzinnej pasji do gotowania, jedzenia i biesiadowania - w Nowogrodzie - gminie, która słynie ze znakomitych warunków przyrodniczo - krajobrazowych.

Restauracja położona jest na malowniczej skarpie, której niepowtarzalny, magiczny wręcz urok zapewnia przepiękny widok na dolinę rzek Narwi i Pisy. Otwarta przestrzeń, otaczająca zieleń i kwiaty - pozwalają uciec i choć na chwilę zapomnieć o zgiełku przytłaczającego nas tempa życia. Obiekt usytuowany jest w centralnej części Nowogrodu. Dodatkowym atutem jest bliskość Skansenu Kurpiowskiego, który stanowi ciekawą propozycję turystyczną dla osób chcacych poznać bliżej kulturę kurpiowszczyzny.
Atrakcyjna lokalizacja i piękne tereny sprzyjają rozwojowi turystyki, szczególnie kajakowej. Rzeki Pisa i Narew stanowią tradycyjne szlaki ogólnopolskich spływów kajakowych łączące dorzecze Wisły z Wielkimi Jeziorami Mazurskimi.

Goście restauracji mają do dyspozycji taras widokowy, zagospodarowaną skarpę z kurpiowską wiatą, oczkiem wodnym, parasolami, grillem i placem zabaw dla dzieci, salę karczmianą, salę weselną oraz duży bezpłatny parking. Nasi goście są dla nas najważniejsi i staramy się by czuli się jak u siebie w domu.

Zawsze gorąco do Nas zapraszamy!!!

ribbon
logo        Menu
painting

 

Wiszące Ogrody nad Narwią słyną przede wszystkim z przysmaków kurpiowskich takich jak: kartacze, rejbak, kiszka ziemniaczana, chłodnik szczawiowy, pampuchy, ogórki kiszone i oczywiście piwo jałowcowe oraz nalewki pieprzowa, miętowa i malinowa. Kuchnia kurpiowska to kuchnia uboga, biedna, dlatego że głównie bazuje na ziemniakach, my dodatkowo do naszych potraw serwujemy pyszne sosy: czosnkowy, chrzanowy, które mogą doskonale urozmaicić smak każdego dania.

Wyśmienitą pozycją w naszym menu są także ryby. świeże ryby prosto z Narwi i mazurskich jezior. Serwujemy szczupaka, lina w śmietanie, sieję, sielawę a także ryby marynowane w occie, które z pewnością stanowią ciekawą propozycję dla miłośników ryb.

Ponadto serwujemy dania tradycyjnej kuchni polskiej wraz z bogactwem przystawek, warzyw, przetworów własnej roboty, owoców oraz trunków.

photo
ribbon
logo          Oferta
painting

 

 

 

 

Każde zamówienie to dla nas odrębna historia. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i wyjątkowo, jedno jest pewne:

Nie ma przyjęcia, którego nie moglibyśmy zorganizować.

Na co dzień zapraszamy na śniadania, obiady, kolacje. Ponadto organizujemy wesela, bale, uroczyste kolacje, pikniki, ogniska, kuligi, potańcówki, chrzciny, komunie, catering, czyli dosłownie wszystko czego nasz klient sobie zapragnie. Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły, sugestie i propozycje. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Lubimy wyzwania, nowe przedsięwzięcia. Jesteśmy elastyczni, służymy swoją wiedzą i doświadczeniem w branży gastronomicznej.

 

 

photo

ribbon
logo     Wydarzenia
painting
ribbon
logo          Kontakt

Wiszące Ogrody nad Narwią

tel. 86 217 55 54
pol-gastro@tlen.pl

ul. Rynek 21
18-414 Nowogród
woj. podlaskie

Właściciel

Przemysław Poleszuk
tel. 604 223 713

Anna Poleszuk
tel. 604 567 443